Pulsa oksimetrs
Kods
CMS50D1
Cena bez PVN
32,00

AccuMed pulsa oksimetrs mēra oksihemoglobīna saturu asinīs jeb hemoglobīna un asins piesātinājumu ar skābekli. Šis ir ļoti svarīgs rādītājs elpošanas sistēmas darbības novērtēšanai, jo daudzu elpošanas slimību gadījumā samazinās oksihemoglobīna saturs asinīs. Pulsa oksimetrs nolasa asins krāsu spektru un uzrāda hemoglobīna piesātinājumu ar skābekli procentos.

Darbības princips: fotoelektriska oksihemoglobīna pārbaude 
Pulsa oksimetru var izmantot, lai mērītu skābekļa koncentrāciju un/vai pulsa ātrumu caur pirkstu. Tas ir piemērots izmantošanai mājas apstākļos, slimnīcās, veselības centros, pirms un pēc sportošanas vai sportošanas laikā u.tml.

Pulsa oksimetra galvenās īpašības:
Integrēts ar SpO2 zondi un procesa attēlošanas moduli; mazs, viegls un ērts pārnēsāšanai; vienkārša lietošana, mazs enerģijas patēriņš; SpO2 vērtības attēlojums; pulsa ātruma vērtības attēlojums; pulsa līknes attēlojums; maināms displeja režīms; maināms ekrāna spilgtums; automātiska izslēgšanās funkcija; ja oksimetrs netiek izmantots un pirksts nav saskarē ar zondi 5 sekundes, tas automātiski izslēdzas; pēc oksimetra izslēgšanas, ekrāna formāts saglabājas

Tehniskā specifikācija:
Ekrāns: 0.96" divu krāsu OLED ekrāns (zils un dzeltens)
Izšķirtspēja: 128x64
SpO2 noteikšanas diapazons: 0%~100% (izšķirtspēja 1%)
Precizitāte: 70%-100%: ±2%. Zem 70% precizītāte nav noteikta
Pulsa ritma noteikšana: 30-250 sitieni minūtē
Pulsa ritma noteikšanas precizitāte: +/- 2 sitieni minūtē vai +/-2%
Barošana: 2 x 1.5V AAA baterijas
Bateriju darbības ilgums: apmēram 32 stundas
Izmērs: 61 × 36 × 32mm
Svars: apmēram 60g (ar baterijām)